1990 Yılından Bu Güne

Procon A.Ş. yaklaşık 44 yıldır alüminyum sektöründe var olan firmanın alışılmışın dışındaki konsepti ile dikkat çekmektedir.

Procon A.Ş. Güzelbahçe de 2.500 m2 kapalı alan,1.500 m2 açık alan içerisinde yapı sektörüne dünyada söz sahibi yeni inşaat projeleri, iş yerleri ve ev yaşam alanlarındaki değişimlere hizmet vermek için hazırlanmış konsept bir mağazadır.

Bu konsept mağazamızda; İzmir’in en büyük shoowromu, Linea Rossa ve diğer ürünlerin tanıtım alanı bulunmaktadır. Kullandığımız markalar ve çözüm ortaklarımıza sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Procon A.Ş ;

Alüminyum Doğrama, Dış Cephe Sistemleri, Kompozit Kaplama, Panjur, Kepenk ve Tente, Korkuluk Küpeşte, Isıcamlı Cam Balkon, Kış Bahçesi, Demir Çelik Konstriksiyon, Çelik Çatı, Yağmurluk Sundurma, Ahşap İşleri, Mutfak-Banyo ve Hilton gibi bir çok ihtiyacınıza ve tarzınıza uygun dekorasyon çalışmalarınıza uyum sağlamakta ve hizmet sunmaktayız.

İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde mandalina bahçeleri arasındaki konumuyla doğayla iç içe, otopark problemi olmayan ailenizle birlikte keyifli alış veriş yapabileceğiniz bir mağaza anlayışını benimseyip en iyi hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Procon A.Ş. Yaşamdan ve zevklerinden keyif alıp, evlerini kendi dünyaları haline getirmeyi başarabilen insanlar için, dünya standartlarının ötesinde hem işlevsel hem de sanatsal ürünler sunar.